Warning: exec(): Unable to fork [ffmpeg -y -i /www/witex/www/wp-content/plugins/wp-video-posts/classes/test/ffmpeg_test_video.mp4 -vframes 1 -ss 2 -f image2 /www/witex/www/wp-content/plugins/wp-video-posts/classes/test/ffmpeg_test_video.mp4.jpg] in /www/witex/www/wp-content/plugins/wp-video-posts/classes/wpvp-helper-class.php on line 31
Serdecznie Witamy |

PROMOCJA! ZADZWOŃ TERAZ! tel. 883 799 562 lub 604 315 709.

Zapraszamy do współpracy, firmy i osoby prywatne, do zamówienia właśnie u nas usług i sprzętu z dziedziny chłodnictwa,  klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji. WITEX to znana i ceniona na rynku radomskim firma, oferująca montaż i serwis klimatyzacji. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy wyborze montażu i serwisie w zakresie klimatyzacji wentylacji i rekuperacji dla firm, osób prywatnych, ceniących komfort nie tylko w miejscu pracy, ale też w domu.

W swojej ofercie mamy klimatyzatory, klimatyzacje wysokiej jakości firm LG, Sanyo, Fujitsu oraz Panasonic. Wszystkie sprzedawane produkty posiadają certyfikaty, aprobaty techniczne krajowe i zagraniczne i wymagane atesty higieniczne.

Gwarantujemy profesjonalnie wykonany montaż, szybki serwis, gwarancję. Instalujemy pompy ciepła, rekuperatory, energooszczędne ogrzewanie. Oferujemy usługi od projektu, po dostarczenie, montaż i uruchomienia urządzeń. Wykonujemy przeglądy serwisowe przed, w trakcie i po sezonie. Nasze klimatyzatory wytwarzają czyste, świeże powietrze bez zbędnego hałasu i przeciągów.

Serdecznie zapraszamy!

© 2012 witex.radom.pl


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/www/witex/www/tmp) in Unknown on line 0