PROMOCJA! ZADZWOŃ TERAZ! tel. 883 799 562 lub 604 315 709.

Zapraszamy do współpracy, firmy i osoby prywatne, do zamówienia właśnie u nas usług i sprzętu z dziedziny chłodnictwa,  klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji. WITEX to znana i ceniona na rynku radomskim firma, oferująca montaż i serwis klimatyzacji. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy wyborze montażu i serwisie w zakresie klimatyzacji wentylacji i rekuperacji dla firm, osób prywatnych, ceniących komfort nie tylko w miejscu pracy, ale też w domu.

W swojej ofercie mamy klimatyzatory, klimatyzacje wysokiej jakości firm LG, Sanyo, Fujitsu oraz Panasonic. Wszystkie sprzedawane produkty posiadają certyfikaty, aprobaty techniczne krajowe i zagraniczne i wymagane atesty higieniczne.

Gwarantujemy profesjonalnie wykonany montaż, szybki serwis, gwarancję. Instalujemy pompy ciepła, rekuperatory, energooszczędne ogrzewanie. Oferujemy usługi od projektu, po dostarczenie, montaż i uruchomienia urządzeń. Wykonujemy przeglądy serwisowe przed, w trakcie i po sezonie. Nasze klimatyzatory wytwarzają czyste, świeże powietrze bez zbędnego hałasu i przeciągów.

Serdecznie zapraszamy!

© 2012 witex.radom.pl