Warning: exec(): Unable to fork [ffmpeg -y -i /www/witex/www/wp-content/plugins/wp-video-posts/classes/test/ffmpeg_test_video.mp4 -vframes 1 -ss 2 -f image2 /www/witex/www/wp-content/plugins/wp-video-posts/classes/test/ffmpeg_test_video.mp4.jpg] in /www/witex/www/wp-content/plugins/wp-video-posts/classes/wpvp-helper-class.php on line 31
Klimatyzacja |

Firma nasza specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej klasy systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Prowadzimy ponadto prace związane z montażem urządzeń automatyki z ciągłą wizualizacją zachodzących procesów. WITEX zapewnia pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przedsiębiorstwo instaluje aparaturę GEA, Daikin, Aermec,Mitsubishi,Electra VTS i innych liczących się na rynku producentów urządzeń klimatyzacyjnych, wykonując przy tym cały osprzęt, indywidualnie przystosowując do pomieszczenia. Oferujemy prace od projektu po wykonawstwo i próby szczelności. Firma zajmuje się także unowocześnianiem istniejących już systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych, wykonując przy tym stosowne ekspertyzy.

W domach, biurach klimatyzacja oraz wentylacja tworzą komfort i bezpieczeństwo. W szpitalach i na blokach operacyjnych, tam gdzie podejmuje się decyzje mające znaczenie dla ludzkiego życia, ich montaż jest niezbędny. Jednak wymagania stawiane takim systemom są o wiele wyższe niż tym, które spotykamy w cieple domowego ogniska i miejscu naszej pracy. Muszą one pracować bezawaryjnie przez wiele lat, muszą gwarantować idealne warunki, by operacje odbywały się w klimacie bezpieczeństwa i sterylności. Właśnie takie niezawodne systemy, będące gwarancją dopuszczenia obiektu do przeprowadzania w nim operacji medycznych instaluje firma WITEX.

© 2012 witex.radom.pl


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/www/witex/www/tmp) in Unknown on line 0