W zależności od czynników powodujących ruch powietrza dzielimy wentylację na dwie podstawowe grupy. Do pierwszej grupy zaliczamy wentylację naturalną, przy której wymiana powietrza w pomieszczeniu uzyskiwana jest działaniem wiatru i ciśnienia grawitacyjnego. W wentylacji naturalnej powietrze nie podlega uzdatnieniu. Do drugiej grupy zaliczamy wentylację o wymuszonym ruchu powietrza. W tym przypadku ruch powietrza może być spowodowany pracą wentylatora lub ejektora. Wentylacja mechaniczna dzieli się na wentylację mechaniczną wywiewną i nawiewną. W wentylacji mechanicznej nawiewnej powietrze, w zależności od potrzeb, podlega uzdatnieniu. Najbardziej udoskonaloną formą wentylacji mechanicznej nawiewnej jest klimatyzacja
Instalujemy najnowszą aparaturę, wykonując przy tym cały osprzęt, indywidualnie przystosowując ją do pomieszczenia. Oferujemy prace począwszy od projektu po montaż, a skończywszy na próbach szczelności. Zajmujemy się także unowocześnianiem istniejących już systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych, wykonując przy tym stosowne ekspertyzy. Prowadzimy ponadto prace związane z ciągłą wizualizacją zachodzących procesów.

Nieodzownym atutem naszej firmy jest pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pracownicy firmy WITEX posiadają specjalistyczne uprawnienia oraz zostali gruntownie przeszkoleni.. W okresie szczególnego nasilenia prac mogą Państwo liczyć też na nasz zespół rezerwowy, który pozwala nam nie tylko utrzymać jakość naszych usług, ale także dotrzymać umownych terminów.

© 2012 witex.radom.pl