Warning: exec(): Unable to fork [ffmpeg -y -i /www/witex/www/wp-content/plugins/wp-video-posts/classes/test/ffmpeg_test_video.mp4 -vframes 1 -ss 2 -f image2 /www/witex/www/wp-content/plugins/wp-video-posts/classes/test/ffmpeg_test_video.mp4.jpg] in /www/witex/www/wp-content/plugins/wp-video-posts/classes/wpvp-helper-class.php on line 31
O Nas |

O Nas

Kilka słów o firmie WITEX – klimatyzacja Radom…

Jesteśmy młodą dynamiczną firmą działającą na rynku od kilku lat, mamy już ogromne doświadczenie w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. Naszymi klientami są tak duże instytucje jak i mniejsi przedsiębiorcy.

Współpracujemy z większością dostawców na rynku. Podstawą naszej oferty są sprawdzone markowe urządzenia, takich producentów jak SAMSUNG, PANASONIC, LG, GENERAL FUJITSU posiadające niezbędne certyfikaty i spełniające wszystkie normy. Dzięki wszechstronnej współpracy z dystrybutorami sprzętu, zaspokajamy potrzeby klientów w każdym zakresie, od prostych rozwiązań dla mieszkań i biur, po profesjonalne instalacje dla dużych obiektów przemysłowych, takich jak hale magazynowe, hotele, restauracje. Sprzedaż i usługi prowadzimy głównie na terenie woj. mazowieckiego, i w Radomiu. Oferta produktowa jest cały czas uaktualniana i modyfikowana pod kątem potrzeb naszych klientów.

Zaufało nam setki klientów indywidualnych, a także wiele firm będących liderami na rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby z dumą móc ponownie zaoferować swoje usługi.

Zapraszamy!


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/www/witex/www/tmp) in Unknown on line 0