O Nas

Kilka słów o firmie WITEX – klimatyzacja Radom…

Jesteśmy młodą dynamiczną firmą działającą na rynku od kilku lat, mamy już ogromne doświadczenie w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. Naszymi klientami są tak duże instytucje jak i mniejsi przedsiębiorcy.

Współpracujemy z większością dostawców na rynku. Podstawą naszej oferty są sprawdzone markowe urządzenia, takich producentów jak SAMSUNG, PANASONIC, LG, GENERAL FUJITSU posiadające niezbędne certyfikaty i spełniające wszystkie normy. Dzięki wszechstronnej współpracy z dystrybutorami sprzętu, zaspokajamy potrzeby klientów w każdym zakresie, od prostych rozwiązań dla mieszkań i biur, po profesjonalne instalacje dla dużych obiektów przemysłowych, takich jak hale magazynowe, hotele, restauracje. Sprzedaż i usługi prowadzimy głównie na terenie woj. mazowieckiego, i w Radomiu. Oferta produktowa jest cały czas uaktualniana i modyfikowana pod kątem potrzeb naszych klientów.

Zaufało nam setki klientów indywidualnych, a także wiele firm będących liderami na rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby z dumą móc ponownie zaoferować swoje usługi.

Zapraszamy!