Budowa Domów

Witam,

zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy w zakresie kompleksowej budowy domów jednorodzinnych do stanu deweloperskiego. Zlecenia wykonujemy wraz z materiałem i wszystkimi niezbędnymi urządzeniami, szalunkami, oraz usługami towarzyszącymi takimi jak koparka, kabina ToiToi, magazynek, zabezpieczenie placu budowy, szalunki systemowe do stropu itp. 

Oferta budowy do stanu deweloperskiego obejmuje swym zakresem między innymi : wykonanie rekuperacji, klimatyzacji, instalacji elektrycznych(oprzewodowanie, rozdzielnia, osprzęt) , instalacji wod-kan, ogrzewania podłogowego, sterowania ogrzewaniem poprzez aplikacje, alarmu, kamer, montażu pompy ciepła lub kotła gazowego do celów ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Oprócz instalacji w zakresie jest także m.in. dostawa i montaż stolarki okiennej (Schuco), drzwi wejściowych, bramy garażowej z napędem, wykonanie tynków, wylewek, izolacji cieplnych, elewacji , pokrycia dachu blacho-dachówką wraz z obróbkami, podprzybitki oraz wiele innych. Wszystkie prace wykonujemy z użyciem własnych mocy przerobowych.

Zlecenia rozliczne są fakturami z zastosowaniem referencyjnej 8% stawki VAT co znacznie obniża koszt budowy domu.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, pomagamy w przygotowaniu kosztorysu do kredytu, rozwiązujemy problemy oraz pomagamy w zaplanowaniu prac pod kątem późniejszych prac wykończeniowych.

W celu omówienia oferty, dokładnego zakresu prac oraz użytych materiałów zapraszam do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub umówienia się na spotkanie w naszym biurze, będziemy mogli wtedy doprecyzować naszą ofertę cenową i ewentualnie przystąpić do wykonania kosztorysu.Jest też możliwość podjechania na nasze trwające budowy.

Jest też możliwość podjechania na nasze trwające budowy.