O Nas

Kilka słów o firmie WITEX - rekuperacja, pompy ciepła, klimatyzacja ...

Witamy na stronie firmy Witex i zapraszamy do zapoznania się kilkoma informacjami na nasz temat.

Jesteśmy firmą działającą w branży budowlanej głównie z zakresu nowoczesnych i energooszczędnych instalacji sanitarnych takich jak :

-rekuperacja (wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła) 

-pompy ciepła – powietrzne

-klimatyzacja

-kotły gazowe

-instalacji ogrzewania podłogowego

-instalacje wod-kan 

oraz systemami sterowania ogrzewania strefowego (podłogowego,grzejnikowego) nadzorującego pracę systemu grzewczego naszych domów za pomocą aplikacji SMART Home. Ponadto od 2016 r nasza oferta została poszerzona o kompleksową budowę domów jednorodzinnych. 

Witex istnieje na rynku od 2010 r jako prywatne przedsiębiorstwo a w 2014 r zmieniliśmy formę prawną prowadzenia działalności na Witex Sp. z o.o. co przyczyniło się do stabilnego wzrostu oraz zwiększenia kapitału i zasobów personalnych, ponadto zaawansowana księgowość oparta o nowoczesny system CRM oraz płynny przepływ finansów daje zaufanie naszym dostawcom podnosząc tym poziom i jakość obsługi naszych klientów.

Kolejnym ważnym punktem rozwoju naszej firmy była budowa budynku biurowo- magazynowego, który nie tylko stał się nową siedzibą ale także poprzez zainstalowanie w nim urządzeń i instalacji : ogrzewania podłogowego, rekuperacji, klimatyzacji, pompy ciepła i sterowania strefowego Smart Home, stanowi doskonałe miejsce prezentacji dla naszych klientów oraz szkolenia pracowników.

Ponadto dysponujemy własnym zapleczem magazynowym, sprzętem pomiarowym (pomiary parametrów pracy kotłów gazowych, wydajności wentylacji-rekuperacji, parametrów pomp ciepła, klimatyzacji), elektronarzędziami akumulatorowymi, nowoczesnymi maszynami budowlanymi, szalunkami budowlanymi. Nasze biuro pracuje na nowoczesnym systemie informatycznym firmy DGCS System. 

Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje poprzez szkolenia i nowoczesne rozwiązania co stanowczo wyróżnia nas na tle innych firm.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej siedziby. Przedstawimy Państwu jak wykonujemy nasze usługi stawiając na innowacje, co w wielu przypadkach odbiega od stereotypów oraz niekiedy ,,internetowej wiedzy” , ale w oczach naszych klientów jest bardzo pozytywnie odbierane o czym świadczą opinie o naszej Firmie.