Kilka słów o firmie WITEX - rekuperacja, pompy ciepła, klimatyzacja ...

Witamy na stronie firmy Witex i zapraszamy do zapoznania się kilkoma informacjami na nasz temat.

Jesteśmy firmą działającą w branży budowlanej głównie z zakresu nowoczesnych i energooszczędnych instalacji sanitarnych takich jak:

  • rekuperacja (wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła) 
  • pompy ciepła – powietrzne
  • klimatyzacja
  • kotły gazowe
  • instalacji ogrzewania podłogowego
  • instalacje wod-kan 

oraz systemami sterowania ogrzewania strefowego (podłogowego,grzejnikowego) nadzorującego pracę systemu grzewczego naszych domów za pomocą aplikacji SMART Home. Ponadto od 2016 r nasza oferta została poszerzona o kompleksową budowę domów jednorodzinnych. 

Witex istnieje na rynku od 2010 r jako prywatne przedsiębiorstwo a w 2014 r zmieniliśmy formę prawną prowadzenia działalności na Witex Sp. z o.o. co przyczyniło się do stabilnego wzrostu oraz zwiększenia kapitału i zasobów personalnych, ponadto zaawansowana księgowość oparta o nowoczesny system CRM oraz płynny przepływ finansów daje zaufanie naszym dostawcom podnosząc tym poziom i jakość obsługi naszych klientów.

Kolejnym ważnym punktem rozwoju naszej firmy była budowa budynku biurowo- magazynowego, który nie tylko stał się nową siedzibą ale także poprzez zainstalowanie w nim urządzeń i instalacji : ogrzewania podłogowego, rekuperacji, klimatyzacji, pompy ciepła i sterowania strefowego Smart Home, stanowi doskonałe miejsce prezentacji dla naszych klientów oraz szkolenia pracowników.

Ponadto dysponujemy własnym zapleczem magazynowym, sprzętem pomiarowym (pomiary parametrów pracy kotłów gazowych, wydajności wentylacji-rekuperacji, parametrów pomp ciepła, klimatyzacji), elektronarzędziami akumulatorowymi, nowoczesnymi maszynami budowlanymi, szalunkami budowlanymi. Nasze biuro pracuje na nowoczesnym systemie informatycznym firmy DGCS System. 

Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje poprzez szkolenia i nowoczesne rozwiązania co stanowczo wyróżnia nas na tle innych firm.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej siedziby.

Przedstawimy Państwu jak wykonujemy nasze usługi stawiając na innowacje, co w wielu przypadkach odbiega od stereotypów oraz niekiedy ,,internetowej wiedzy” , ale w oczach naszych klientów jest bardzo pozytywnie odbierane o czym świadczą opinie o naszej Firmie.

Opinie naszych klientów

Przy budowie domu zastanawiałem się czy korzystać z firmy, która kompleksowo postawi dom w całości do stanu deweloperskiego czy korzystać z rożnych ekip do każdego z etapów i jeśli ktoś stoi przed tym samym wyborem to zdecydowanie polecam tę firmę. Kompleksowo, terminowo z bardzo dobrą komunikacją.

Konrad Kwaczyński

Gorąco polecam. Szybki i profesjonalny montaż. Panowie posprzątali po sobie. Pompa ciepła Valliant działa bez zarzutów, w domu jest ciepło chociaż w większości mamy kaloryfery a nie ogrzewanie podłogowe.

Monika Tomaszewska

Wielkie pozytywne zaskoczenie, naprawdę bardzo profesjonalna firma. Sprawna i szybka wycena, potem równie szybka realizacja, przystępne ceny z możliwoscią negocjacji, sprzęt markowy. Panowie zabezpieczyli front prac, zadbali o meble i podłogi, po montażu posprzątali po sobie, naprawdę klasa. Służą fachowym doradztwem i dbają o zadowolenie klienta. Z czystym sumieniem polecamy :-) I dziękujemy :-)

Beata Sobczak-Zielińska

Dane kontaktowe

Witex Sp. Z o.o. Tomasz Malinowski Kosów 54 R, 26-624 Kowala 690 816 416 witex@witex.radom.pl witex.radom.pl witexsklep.pl

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 08:00 - 16:00 Sob: Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
Złóż zapytanie
o pompę ciepła